>Amerikan Servisi (7)

>

 Herkese merhaba uzuuuuuuun bir aradan sonra nihayet bloğuma yazabiliyorum,Ramazan,bayram derken bilgisayarın bozulması  (emanet bilgisayar buldum )vs gibi engeller nedeniyle ara vermek zorunda kaldım,tabiki bu arada boş durmadım.İşte yine bir amerikan servisi daha inşaallah sizleri bıktırmıyorumdur.Bir liste yaptım en az yedi sekiz yere hediye lazıııııııııııııım onun için bir süre daha amerikan servisi yapımına devam.Ohooooo yeter demeyin arada farklı işler de yayınlıyacagım…………

Dört parçadan oluşan bu amerikan servisi de lale desenli( ne yapayım laleden vazgeçemiyorum).Bir arkadaşın kızına  doğum hediyesi …….

Farklı bir takımın görüntülerini paylaşmak dileğiyle ALLAHA emanet olun……
Advertisements
This entry was posted in amerikan servisi, dekorasyon, deri çalışmaları, lale, mefruşat, suni deri. Bookmark the permalink.

4 Responses to >Amerikan Servisi (7)

  1. Bucanni says:

    >Harika olmuş, öyle zarif görünüyorki ellerinize sağlık, sevgiler…

  2. Benhurum says:

    >Laleden vazgeçme sakın, bende çok severim o zerafetli duruşunu, velhasıl asil bir çiçektir! ellerine sağlık ne hoş bir hediye, hemde el emeği göz nuru yok daha ötesi;)

  3. turkuaz says:

    >Bucanni sagol cnm selamlar….Benhurum lale severleri daha bi fazla seviyorum:))düşüncelerine aynen katılıyorum!!müthiş bir çiçek.Elemeği ekonomik ama değeri büyük hediye bence.Teşekkür ederim selamlar…..

  4. >içim gidio yaaabu çalışmalarınızı gördükçe, buarada etkinliğe tekrar katıalcak olmanıza çok mutlu oldum isminizi not aldım, bu sefer daha eğleneceli ve sorunsuz olacak inş.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s