>Orjinal Yatak Örtüsü

>

Merhabalar sizlere daha önce sipariş çalıştığım yatak örtüsünü paylaşıyorum.Geçen hafta arkadaşa gittigimde  aklımıza geldi fotoğraflrını çektim,o zamanlar böyle bir bloğum olacagını bilmiyordum:))

Bloğumu inceleyenler hatırlayabilirler tasarımı bana ait,hazır çiçek,boncuk ve tül kombinesinden oluşan farlı bir çalışma uyguladım.

Hazır çiçekleri kumaş üzerine dizayn ettikten sonra,üzerini duvaklık tül ile kapladım ve çiçeklerin etrafını boncuklarla işledim.

Bunlar da tuvalet masası ve komidin örtüleri…………Bu yatak örtüsünden, birde  fujya rengi çalıştım,ayrıca  tül ve perdeside vardı.Çok güzel bir takım olmuştu fotografını çekme ihtimalim yok çünkü sipariş  Rize’dendi……
Advertisements
This entry was posted in boncuk, hazır çiçek, mefruşat, tül, yatak örtüsü. Bookmark the permalink.

8 Responses to >Orjinal Yatak Örtüsü

 1. celebi74 says:

  >eline sağlıkkkk süpermişşşşşşşşşşşşşş

 2. >çok güzel olmuş ellerinize sağlık yalnız bişey merak ediyorum tülü heryerine mi kapladınız yoksa hazır çiçeklerin boyutunda kaplayıp boncuklamı tutturdunuz???

 3. >Harika görünüyor, ellerinize sağlık.

 4. elif-kayra says:

  >çok güzel olmuşlar

 5. turkuaz says:

  >Nilgüncüm sagol cnm sevgiler….Yenigelin teşekkür ederim,tülü çiçeklerin oldugu bölüme kople kaplıyorum sonra çiçeklerin etrafını işliyorum cnm….lila handcraft teşekkürler…..Elif-kayra sagol cnm sevgiler…..

 6. >merhaba canım. öncelikle bu güzel emeğinizi çok beğendim ellerinize sağlık.şu yarışma ile ilgili ne yapabiliriz diye sormuşssunuz. bizlerin kınamadan başka yapacak birşeyimiz yok. benim haber verdiğim orada sponsor görünen iki büyük isim gerkli yerlere şikayetçi olacaklarını bildirler bana. ben onları anımsatacak hiç bir şey yayınlamadım istedikleride bu zaten sırf merak için bile olsa tıklanmak..Net ortamında çok büyük bir organizaayon olan blog ödülleri (BÖ) bile gelenekselleşen yarişmasında hiç bir maddi ödül vermezken bunlar uçmşlar beni ilk şüphelendiren bu olmuştu.neyse bu tarz konularda bilenlerin bilmeyenlere haber vermesi bir görevdir biz dürüstçe emek harcayanlar için. sevgiler bu vesile ile sizi tanımış oldum:)) sevgiler izlemeye alıyorum.

 7. turkuaz says:

  >Teşekkürler örgü çantam,bende sizi tanıdığıma memnun oldum.Görüşmek umuduyla sevgiler:)))

 8. >çok yaratıcı bir fikir paylaşımın için teşekkürler::)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s